Obsługiwane przez usługę Blogger.

Garnier | Ultra Doux | Szampon oczyszczający cytryna glinka biała

by - lipca 14, 2014


Szampon to jeden z tych produktów kosmetycznych, który kupuję bez większego zastanowienia. Ma myć, ładnie pachnieć i nie robić krzywdy skórze głowy. Dziś o produkcie z Garniera, który skusił mnie zawartością zielonej glinki czyli Ultra Doux - Szampon oczyszczający.


Muszę przyznać, że bardzo podobają mi się opakowania kosmetyków w tej serii ze szczególnym uwzględnieniem tłoczenia w kształcie listka. Jednak sam szampon źle się przez nie otwiera i łatwo połamać na nim paznokcie.
Niestety działanie tego produktu mnie nie zachwyciło głównie ze względu na fakt, że ten szampon wysuszył mi skórę głowy przy systematycznym, codziennym używaniu. Po kilku dniach pojawił się bardzo lekki łupież, którego udało mi się szybko pozbyć po jednorazowym, całonocnym olejowaniu skóry głowy. Używany co 2, 3 dni jest dużo łaskawszy dla mojego skalpu.
Sam szampon bardzo dobrze się pieni przez co jest wydajny. Ma ładny lekko cytrusowy zapach. Moje włosy z natury bardzo się plączą więc i tak niezbędna jest mi odżywka do spłukiwania. Jednak z pewnością nie plącze ich tak jak robią to tanie, ziołowe szampony oczyszczające. Po użyciu włosy nie są przylizane, chociaż brak też odbicia - jednak nie jest to kosmetyk typu volume, więc nie wymagam od niego cudów.  Jest tani i ogólnodostępny w drogeriach i marketach.
Podsumowując: nie jest to produkt, który zachwyca ani kosmetyk, który mocno bym Wam odradzała. Kolejny średni szampon w niskiej cenie na który powinny uważać osoby ze skórą głowy skłonną do przesuszania.


A Wy jakiego szamponu aktualnie używacie? :)

You May Also Like

73 komentarze

Czego szukasz?