Obsługiwane przez usługę Blogger.

PROVOKE | Dr Irena Eris | AMAZING LASHES MASCARA |

by - sierpnia 31, 2014

Jakiś czas temu dzięki uprzejmości Pań Erisek w moje ręce wpadło pięć kosmetyków marki Provoke. Dziś o pierwszym z nich. Nadmienię, że kolejność jest zupełnie przypadkowa :)
AMAZING LASHES MASCARA:
Spektakularny efekt „all in 1”: rzęsy maksymalnie pogrubione, ekstremalnie wydłużone, pięknie podkręcone.
FORMUŁA WODOODPORNA.
Protect Lash Complex z zawartością witamin i wosków roślinnych o działaniu pielęgnującym i regenerującym rzęsy.

Moje rzęsy są najokropniejszymi rzęsami jakie świat widział. Dlatego też zazwyczaj nie porywam się na recenzowanie tuszy. Dla tego zrobię wyjątek. Rzęs mam niewiele, są proste (nie, zalotka na nie nie działa) na dodatek od połowy oka rosną w dól. I jedynie garstka tuszy potrafi sprawić, że wyglądają dobrze (co na zdjęciach i tak wygląda źle ;))
Tusz z Provoke ma podkręcać, wydłużać i pogrubiać. I być wodoodporny. Zacznę od końca - tego tuszu nie rusza nic. Upały, deszcze, łzy. Trwa na oku przez cały dzień aż do demakijażu. Demakijaż jest kwestią problematyczną - byle co go nie ruszy. Ja do zmycia używam po prostu olejku z Alterry. Szczoteczka tego tuszu jest dosyć długa, sylikonowa, z wypustkami, niezbyt gruba. Całkiem nieźle manewruje się nią w kącikach. Odcień czerni jest bardzo intensywny. Co do podkręcenia rzęs - u mnie szału nie ma. Ale ten tusz nie jest też zbyt ciężki a na rzęsach wydaje się być elastyczny (czy tylko ja nie cierpię sztywnych rzęs?) dzięki czemu na moich rzęsach prezentuje się jako-tako - czyli dobrze. Faktycznie lekko wydłuża i pogrubia rzęsy. Jednak nie jest to produkt bez wad. Ze względu na swoją bardzo mokrą formułę skleja rzęsy i niezbędny jest grzebyczek lub szczoteczka do ich rozczesania. Tusz ten kosztuje 69 zł [KLIK].

Na rzęsach powyższy tusz - dwie warstwy na rzęsach górnych, jedna - przyznaję się bez bicia, ze nałożona byle jak - na dolnych.
Wybaczcie proszę zdjęcie - robiłam je pod kątem kolejnego z produktów Provoke ;)

A tu macie linka do kanału Dr Irena Eris na YT gdzie możecie zobaczyć te produkty w akcji:
https://www.youtube.com/channel/UCuApvxmjjmF_sLiO2Cc6FFA/videos

You May Also Like

85 komentarze

Czego szukasz?