Obsługiwane przez usługę Blogger.

Puder | Catrice | Prime and Fine | Mattifying Powder Waterproof

by - lipca 06, 2014

Puder z Catrice wpadł w ręce na -40 % w Drogerii Natura. Standardowa cena to ok. 20 zł. Kupiłam go bez większego przekonania posiadając trzy inne pudry w zapasie. Jednak okazało się, że spontaniczny zakup tym razem okazał się być bardzo udany.


Puder zapakowany jest w estetyczne plastikowe opakowanie z dużym lusterkiem. Jakość wykonania opakowania jest dużym plusem, mimo codziennego użytkowania nic się z nim nie dzieje. Jednak na czarnym wieczku odbijają się palce co dla niektórych osób może być estetycznym minusem.
Producent oferuje produkt w tylko jednym jasnym, transparentnym odcieniu. Nie bieli on skóry, jednak nie wiem jak spisał by się na bardzo ciemnej skórze. Bladolice osoby jednak z pewnością będą zadowolone.
Moja skóra w strefie T lubi się przetłuszczać, mam też mocno rozszerzone pory. Puder utrzymuj się na skórze przez cały dzień. W moim przypadku wystarczy jedna, maksymalnie dwie poprawki. 
Kolejnym plusem jest wykończenie jakie daje on na skórze. Jest ono bardzo naturalne, wręcz satynowe, prawdopodobnie dla tego, że jest on na prawdę bardzo mocno zmielony. Skóra jest mocno wygładzona, zmatowiona, jednak efekt matu nie jest płaski (czego osobiście nie cierpię). Nie podkreśla suchych skórek i niedoskonałości cery.
Mały minus za wydajność, bardzo szybko dobiłam dna.

Przyznam szczerze, że dawno nie miałam tak dobrego pudru. Firma Catrice po raz kolejny mnie nie zawiodła. A opisywany puder z pewnością zagości w mojej kosmetyczce po raz kolejny. Ale najpierw wypróbuję wychwalany puder sypki :)


Lubicie produkty tej firmy? Chętnie poczytam o waszych ulubieńcach :)

You May Also Like

31 komentarze

Czego szukasz?