Obsługiwane przez usługę Blogger.

Peelingi YVES ROCHER | Peeling do twarzy z pudrem z pestek moreli | Hydra Vegetal nawilżający peeling do twarzy

by - września 27, 2015

Kocham peelingi. Od zawsze. Chęć testowania coraz to nowych produktów sprawia, że praktycznie za każdym razem gości u mnie coś nowego. Dziś o dwóch cudakach z Yves Rocher ;)Peeling do twarzy z pudrem z pestek moreli 
Dziwak numer jeden. Peelingi z drobinkami z pestek moreli kojarzą mi się z raczej mocnym zdzieraniem więc kupiłam go bez najmniejszego wahania. Spodziewałam się dużych, grubych drobin i ostrego tarcia. Dostałam totalnie niewiadomoco. Zacznijmy od bazy produktu. Producent zaoferował nam perłowy, średnio gęsty krem, który pieni się jak szalony. Przypomina mi kremy do golenia w tubkach niczym pasta do zębów popularne lata temu. Zgrzyt numer jeden. Drobinki też tyłka nie urywają. Po pierwsze jest ich za mało. Po drugie są zbyt małe. Po trzecie są delikatne a kremowa pianka jeszcze łagodzi ich działanie. Niby peeling ale łatwiej mi nazwać ten produkt peelingującym żelem myjącym a takich produktów nie lubię. Wydajność określiłabym jako jako bardzo dobrą. Zapach niepodobny do niczego. Trochę przesusza mi skórę, jednak jej nie podrażnia. Cena regularna to 21.90 za 50 ml produktu. Warto? Nie warto.

Nawilżający peeling do twarzy linia Hydra Vegetal
Dziwak numer dwa. Tym razem producent jako bazę zaoferował nam gęsty, śliski żel. Który nie pieni się wcale. Daje jednak na skórze średnio przyjemne odczucie oblepienia. Na szczęście zmywa się bez problemu. Drobinki to przyjemne białe granulki średniej wielkości. Tutaj również ich właściwości ścierające są mocno hamowane przez bazę więc na skórze robią niewiele. Zasadniczo ani ten produkt nie myje, ani nie peelinguje ani (zgodnie z obietnicami) nie nawilża. Ale chociaż nie wysusza - dobre i to. Irytuje mnie też jego zapach (z gatunku odświeżających) chociaż wiem, że to moja subiektywna opinia i wielu osobom przypadnie on do gustu. W cenie regularnej kosztuje 33.00 za 75 ml. Czy warto? No nie.Znacie peeling Yves Rocher?

You May Also Like

38 komentarze

Czego szukasz?