Obsługiwane przez usługę Blogger.

Lily Lolo | costasy.pl | Szminka naturalna Berry Crush

by - września 09, 2014

Moją współpracę z firmą Costasy.pl [KLIK] rozpoczęłam całkiem niedawno jednak nie mogę się oprzeć, żeby nie napisać Wam kilku słów na temat produktu, który nie tylko ma piękny kolor ale i świetne właściwości pielęgnacyjne. Drodzy Państwo oto Szminka naturalna w cudownym odcieniu Berry Crush *-* 

Zdaniem producenta:
Wyjątkowa, naturalna formuła kremowych szminek Lily Lolo gwarantuje głęboki kolor oraz fantastyczne nawilżenie. Każdy odcień daje piękny, naturalny połysk. Ponadto, dzięki zawartości witaminy E oraz ekstraktu z rozmarynu pomadki Lily Lolo odpowiednio odżywią Twoje usta.
Moim zdaniem:
Po pierwsze opakowanie tej pomadki jest po prostu piękne. Czarno-białe, z porządnego, grubego plastiku z ich logo (bardzo udanym swoją drogą). Skład ma fantastyczny. I właśnie dzięki niemu ten produkt ma wspaniałe właściwości natłuszczająco-odżywiajace. Jednak sam lubi delikatnie osadzać się w suchych skórkach więc warto usta najpierw nawilżyć - a potem to ona podtrzyma nawilżenie. Pozostawia niesamowity komfort na ustach. Zapach ma neutralny. Wykończenie ma lekko mokre, usta są błyszczące. Kolor można budować przez kolejne warstwy (na zdjęciu jedna) jednak pomadka jest na prawdę bardzo kryjąca. Odcień Berry Crush jest jagodowo-burgundowy z lekkim podbiciem brązu. Jest totalnie jesienny i praktycznie codziennie gości na moich ustach. Bardzo ładnie się ściera (po około 2h - u mnie to maksymalny czas trwałości produktów do ust) pozostawiając na ustach uczucie nawilżenia i delikatny, równomierny jednak subtelny odcień.. jak po zjedzeniu jagód. 
Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem tego produktu głównie ze względu na piękny, naturalny skład i jej właściwości pielęgnacyjne. Stosunek ceny do jakości (48.90 zł [TU]) jest jak najbardziej w porządku i już zaczynam się czaić na jakiś jaśniejszy odcień :)Na zdjęciu jedna cienka warstwa i tak ją noszę na co dzień. 

A jutro zapraszam na post z nowościami :)

You May Also Like

116 komentarze

Czego szukasz?