Obsługiwane przez usługę Blogger.

O trzech dobrych i tanich maskach do włosów | 1/3 | Gloria maska do włosów suchych, zniszczonych i łamliwych

by - sierpnia 05, 2014

Daleko mi do włosomaniactwa. Mimo to o włosy dbam jak tylko mogę bo są bardzo cienkie, jest ich niewiele a na dodatek są mocno zniszczone ze względu na ich wieloletnie farbowanie. Postanowiłam podzielić się z Wami produktami, które bardzo przypadły do gustu moim włosów a na dodatek kosztują niewiele co jest ich kolejnym wielkim plusem.
Zaczynam od maski z Glorii (dostępna jest w sklepach Auchan za ok. 5 zł za pojemność 240 ml).


Jakiś czas temu był spory boom na tę maskę. Kusiła mnie niesamowicie aż w końcu wpadła w moje łapy. Zdecydowałam się na jej zakup głównie dlatego, że bardzo polubiłam się z emulsją z tej samej firmy :)
Maska ta bardzo miło mnie zaskoczyła. Skład może nie powala, często dziewczyny wzbogacają ją olejami i innymi półproduktami pielęgnacyjnymi jednak ja stosuję ją solo. Jak na maskę jej konsystencja jest bardzo lekka (jednak nie lejąca) co przekłada się na jej wydajność. 
Jeśli chodzi o jej działanie to zupełnie nie nadaje się ona do stosowania jako codzienna odżywka (bo ja tak często traktuję maski ;)) Jednak nałożona na włosy na 20-30 minut pod czepek i ręcznik efekty daje na prawdę świetnie. Po pierwsze rewelacyjnie wygładza moje włosy dzięki czemu nie mam żadnych problemów z ich rozczesaniem (co jest niestety moją zmorą). Dodatkowo nie obciąża ich - po użyciu są przyjemnie puszyste, błyszczące i miękkie. Nie wpływa na szybsze przetłuszczanie włosów. Spokojnie mogę aplikować ją tuż przy samej skórze głowy. Jej zapach jest kwestią sporną bo jest dosyć intensywny i mi osobiście kojarzy się z produktami do włosów jakie używałam w dziecięcych latach jednak spokojnie mogę go przeboleć. 
Ja osobiście na pewno kupię jej kolejne opakowanie i serdecznie polecam Wam jej zakup. You May Also Like

52 komentarze

Czego szukasz?