Obsługiwane przez usługę Blogger.

India Cosmetics | 1/3 | Pomadka do ust z olejem konopnym

by - sierpnia 18, 2014

Najwyższa pora napisać kilka słów na temat produktów, które zaciekawiły i mnie i Was. Mowa o produktach India Cometics [KLIK]. 


Zaczynam od pomadki do ust z olejem konopnym. Na początku muszę przyznać, że sama estetyka opakowań i ten wątpliwej urody listek, który producent na nich zamieszcza nie przekonuje mnie w żadnym stopniu do zakupu. Jednak z tego co na stronie producenta widać, produkty te dedykowane są 'młodzieży' więc może młodzież takowe ozdoby lubi. Nie wiem. Ja osobiście cenie olej konopny, który u mnie sprawdza się lepiej nawet od oleju arganowego i z tego też względu na te kosmetyki poczułam się namówiona. Nie przedłużając...
Pomadka do ust zapakowana jest w blister, co daje pewność, że otrzymujemy produkt wcześniej nie otwierany. Plastikowe opakowanie jest dobrej jakości i nie sprawia problemów. Kształt sztyftu miło zaskoczył mnie 'dziubkiem' od którego większość producentów już odeszło a który jest bardzo wygodny i ja osobiście w pomadkach ochronnych lubię. Skład nie zachwyca. Nie jest to produkt naturalny ale nie traktuję tego jako minus bo producent nie składa czczych obietnic w tym temacie. Olej konopny znajduje się w połowie składu. Za to działanie pielęgnacyjne będę chwalić. Ta pomadka naprawdę rewelacyjnie nawilża i lekko natłuszcza. Efekt jest natychmiastowy. Już po pierwszym użyciu czułam, że usta są w po prostu dobrym stanie. Jednak jak w przypadku tego typu produktu nie jest to efekt bardzo długotrwały. Konsystencja sztyftu nie jest zbyt miękka ani twarda, dzięki czemu ani się nie łamie, ani nie ma problemu z jego aplikacją. Pomadka gładko sunie po ustach. Zapach ma przyjemny, chociaż dosyć neutralny, w żadnym stopniu nie przeszkadza on w jej 'noszeniu' (na stare lata zrobiłam się mocno nadwrażliwa na zapachy...).
Muszę stwierdzić, że ze względu na właściwości nawilżające to jedna z lepszych pomadek ochronnych na jakie trafiłam w ciągu ostatnich lat.
Trochę żałuję, że dostępność tych produktów jest tak słaba (można ją kupić na stronie producenta w [TYM] miejscu za 8.99 zł) bo chętnie zobaczyłabym je na półkach w drogeriach sieciowych.
You May Also Like

64 komentarze

Czego szukasz?