Obsługiwane przez usługę Blogger.

Eveline | Hydra Booster | Intensywnie nawilżający krem-żel na dzień i na noc

by - sierpnia 13, 2014

W poszukiwaniu dobrego kremu nawilżającego na dzień bez wahania sięgnęłam po krem-żel z Eveline. Mimo, że taka formuła nie go końca do mnie przemawiała po przygodzie (lata temu) z kremem-żelem z Olay to zaufanie do marki Eveline jeśli mowa o kremach w moim przypadku bardzo wzrosło po udanej przygodzie z ich kremem nawilżającym z serii Argan Oil w wersji na dzień.


Krem-żel jak sama nazwa wskazuje ma typową dla tego typu produktów konsystencję. Nie jest ona bardzo lekka jednak produkt szybko się wchłania - praktycznie do matu. Dzięki czemu nadaje się idealnie jako produkt pod filtr czy podkład. Działanie tego kosmetyku jest BARDZO przyzwoite. Skóra po jego użyciu jest świetnie i co najważniejsze - długotrwale nawilżona. Krem nie zawiera parafiny, za to na trzecim miejscu w składzie znajduje się kwas hialuronowy. Produkt ten mnie nie zapchał i nie spowodował pogorszenia stanu skóry co niestety często się zdarza w przypadku mojej kapryśnej skóry. Również mnie nie podrażnił mimo zawartości DMD Hydration. Wydajność tego produktu jest ogromna. Wystarczy na prawdę odrobina aby zaaplikować go na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Dodatkowym plusem jest również ciężki, szklany słoik. Kiedyś w pośpiechu otwarty krem wypadł mi na podłogę ze znacznej wysokości i zupełnie na tym nie ucierpiał ;)
Nie wiem niestety czy nawilżenie było by wystarczające dla osób o skórze suchej, jednak posiadaczki skóry mieszanej czy tłustej powinny być z tego produktu zadowolone. Jak na firmę Eveline przystało krem jest bardzo tani - kosztuje niecałe 15 zł za pojemność 50 ml. Dostępny jest w Rossmanie, w Naturze niestety go nie ma. Mimo innej konsystencji w działaniu bardzo przypomina mi Serum nawadniające z Dermedic więc jeśli stosowałyście je i przypadło ono Wam do gustu polecam spojrzeć łaskawym okiem na ten właśnie produkt.
You May Also Like

43 komentarze

Czego szukasz?