Obsługiwane przez usługę Blogger.

Zakupy | Essence| Catrice | Kobo | My Secret | Allepaznokcie | Paloma

by - lipca 24, 2014

Dziś o nowościach słów kilka (tak, znowu...). 


Po udanej przygodzie z lakierem wybielającym nie mogłam się oprzeć lakierom z serii Nail Candies z Essence (mój jest w odcieniu soda pop & candy shop). Chciałam kupić więcej kolorów ale głos rozsądku wygrał. Skoro i tak są bardzo transparentne nie podejrzewam, że na paznokciach będzie widać jakąkolwiek różnicę. Planuje tego produktu używać również jako bazę pod inne lakiery. Jestem ciekawa jak się spisze. Na blogu jednej z Was w oko wpadł mi piękny lakier z Kobo w odcieniu Cherry Lover. Nie wiecie nawet jak było mi smutno, gdy nie znalazłam go w szafie tej firmy. Na szczęście dorwałam ostatnią sztukę przy kasie i bardzo się z tego cieszę. Dwa następne lakiery kupione z myślą o mani, które będę robić bliskiej mi osobie i są to: lakier My Secret w odcieniu 112 oraz top z Catrice w odcieniu Kitch Me If You Can.
Dzięki uprzejmości firmy Allepaznokcie mam okazję przetestować biały matowy lakier z serii One Colour Exclusive w odcieniu 01 , z serii granitowej Granite&pepper odcień jasnej pastelowej brzoskwini o numerze 19 oraz mięty podbitej błękitem o numerze 17. Do tego wychwalany na blogach nabłyszczacz Mokre szkło, który strasznie mnie kusi po ogromie waszych pozytywnych opinii.
Linki do produktów macie: TU, TU, TU i TU.

Po średnio udanej kuracji skarpetkami złuszczającymi Purederm muszę się jakoś pozbyć reszty schodzącego naskórka dlatego też sięgnęłam po Cukrowy peeling do stóp z Palomy. Miałam peeling do rąk z tej samej firmy i byłam bardzo z niego zadowolona. Ba, chciałam go dziś kupić ale nie był dostępny w mojej Naturze.

A Wy kupiłyście ostatnio coś ciekawego?

You May Also Like

45 komentarze

Czego szukasz?