Obsługiwane przez usługę Blogger.

Pierwsze wrażenie | Pasta do głębokiego oczyszczania twarzy Ziaja liście manuka

by - lipca 10, 2014

Produkt o którym dziś mowa wpadł w moje posiadanie czystym przypadkiem w czasie poszukiwań kremu z kwasem migdałowym z tej samej serii. Użyłam go już kilka razy, jednak wiem, że ta nowa seria cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego postanowiłam napisać na jego temat kilka słów.


Ziaja jak to Ziaja zaoferowała nam produkt w niewielkiej cenie - waha się w okolicach 5-8 zł za 75 ml. Kosmetyki te dostępne są w ich sklepach firmowych a także aptekach. Nie widziałam ich jeszcze na sklepowych półkach.
Pasta w swojej konsystencji przypomina... pastę :D Zawiera spore drobinki jednak jest ich niezbyt wiele.
Masaż skóry przy pomocny tego produktu jest przyjemny jednak jeśli chodzi o efekty nie jestem zachwycona. Nadmienię, że moim ulubionym peelingiem jest z pewnością korund kosmetyczny - ma małe i ostre drobinki, które świetnie radzą sobie z suchymi skórkami. Ten produkt nie do końca. Jednak producent obiecuje nam delikatne właściwości złuszczające więc można mu to wybaczyć.
Trudno mi na chwilę obecną powiedzieć coś na temat zapobieganiu zaskórnikom czy odblokowania porów jednak stan mojej skóry się nie pogorszył a po wykonaniu skóra jest przyjemnie matowa.

Jeśli kusi Was ten produkt a jesteście fankami ostrych zdzieraków jak mocny peeling z Ziaja Pro nie będziecie raczej zachwycone. Jednak w tej cenie moim zdaniem warto zaryzykować zakup.
Osobiście jestem ciekawa jak spisze się przy systematycznym stosowaniu.


You May Also Like

80 komentarze

Czego szukasz?