Obsługiwane przez usługę Blogger.

Lakier do paznokci | One Colour Granite&pepper nr 17 | Allepaznokcie

by - lipca 25, 2014

Pierwszą rzeczą, którą sobie pomyślałam, gdy zobaczyłam je na własne oczy było: jakie one... brzydkie. Nie kolory, bo te wybierałam sama a w rzeczywistości okazały się być jeszcze ładniejsze niż na stronie producenta, nie opakowane jako takie bo nadruk i jego estetyka jest jak najbardziej w porządku. Chodzi o te paskudne nakrętki.  No brzydkie to jak nieszczęście i toporne. Dla porównania wrzucam Wam zdjęcia lakierów Sensique  - wyglądają dużo zgrabniej mimo tego samego kształtu szklanej buteleczki. Wiem, że to tylko detal ale strona wizualna jest dla mnie ważna.


Przejdźmy teraz do samego lakieru. Jest to produkt nazwany przez producenta granitowym, znanym powszechnie jako lakier marmurkowy. W kremowej bazie zatopione są niewielkie, ciemne matowe drobinki.
Pierwszą rzeczą, która mnie zachwyciła w tym lakierze był jego pędzelek. Nie za duży, nie za mały. Idealny dla mojej niewielkiej płytki. Jeśli chodzi o krycie moje pierwsze wrażenie było nienajlepsze. Ze względu na fakt, że lakier ma bardzo płynną konsystencję po pierwszej warstwie myślałam, że będę musiała domalować chociaż ze trzy dla pełnego krycia... Ale ku mojemu zdumieniu druga warstwa pokryła płytkę idealnie. Na zdjęciach mam trzy warstwy bo chciałam zweryfikować czy będzie jakaś różnica ale nie ma. Dwie warstwy wystarczą by pokazać się ludziom z ładnymi paznokciami. Lakier nie jest gładki, pod opuszką palca czuć delikatną fakturę jednak w żaden sposób nie przeszkadza to w codzienny funkcjonowaniu ;)
No i pora przejść do koloru który mnie oczarował. Ta mięta jest boska. Bardziej błękitna niż zielona ale to nadal mięta. Mimo, że kolor jest kremowy jest bardzo intensywny. Na dłoniach wygląda po prostu pięknie. O trwałości powiem więcej pokazując Wam brzoskwinkę :)

Muszę przyznać, że ten lakier podbił moje serce i bardzo chętnie będę po niego sięgać :)

Lakier kupicie na stronie allepaznokcie.pl w [TYM] miejscu za oszałamiające 6.90 zł :)
Lubicie miętowe lakiery?

Produkt otrzymałam dzięki uprzejmości producenta. Jednak nie ma to wpływu na treść recenzji.

You May Also Like

66 komentarze

Czego szukasz?