czwartek, 12 grudnia 2013

HIT: Eveline Przeciwzmarszczkowy odmładzający krem na dzień Argan Oil

11
Po porażce z kremem Perfecty szukałam jakiegoś nawilżającego kremu o znośnym składzie i znośnej cenie.

W oko wpadł mi krem firmy Eveline a dokładniej Przeciwzmarszczkowy odmładzający krem na dzień Argan Oil. Jakie było moje zdziwinie, gdy okazało się, że olej znajduje się na siódmym miejscu w składzie a przed nim też same fajne składniki jak między innymi: olej sojowy, mocznik czy kwas hialuronowy. Ja jestem miło zaskoczona, że tania (kosztował 17zł za 50ml) marka drogeryjna wypuściła krem o bardzo fajnym dla mnie składzie.

Sam krem zapakowany jest w całkiem estetyczny słoiczek, który mimo, że nie do końca trafia w moje gusta, nie wygląda jednak tragicznie. No i czekam, aż producenci zaczną standardowo pakować kremy w opakowania z pompką dla większej higieny.

Krem na dosyć lekką, ale nadal kremową konsystencję. Nie jest on tłusty. Na mojej skórze nie wchłania się do matu, pozostawia delikatną warstewkę, dlatego też używam go mimo mało sprzyjających temperatur. Skóra po użyciu jest bardzo miękka, nawilżenie jest widoczne gołym okiem. Wygładzenia zmarszczek nie zaobserwowałam bo po pierwsze dużych zmarszczek na szczęście nie posiadam, a po drugie nie wymagam tego od kremu. Nie oszukujmy się, krem co najwyżej może nam skórę nawilżyć, odżywić i przez to optycznie odmłodzić. I ten właśnie to robi.

Produkt ten nie spowodował u mnie alergii, podrażnień czy w jakikolwiek inny sposób pogorszenia stanu mojej skóry. Stosując go przez miesiąc dwa, czasem trzy razy dziennie zużyłam pół słoiczka.

Jak najbardziej Wam go polecam. A jeśli skusicie się na zakup mam nadzieję, że będziecie z niego zadowolone tak samo mocno jak ja.


P.S
Korzystacie ze strony rossnet.pl ?
Nie wiem czy wiecie, ale Rossman oprócz opisów chyba wszystkich swoich produktów wraz z cenami ma też ich zdjęcia a co najważniejsze zdjęcia ich składów. Jestem szalenie z tego faktu zadowolona, bo nie muszę przekopywać internetu w ich poszukiwaniu a wybór produktów stał się szybszy i dużo wygodniejszy.
Jeszcze nie wszystkie produkty zostały obfotografowane, ale i tak Rossman bardzo u mnie zapunktował :)


P.S.2
A na screenie produkt na który z pewnością się skuszę. Mimo, że nie szaleję za kremami BB czy CC.. Jestem strasznie ciekawa jak spisze się na mojej skórze ponieważ zawiera w sobie zielony pigment.
Czytaj dalej »

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia