czwartek, 6 grudnia 2012

Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym Advence Techniques Avon

8
Nie jestem fanką Avonu. Nigdy nie byłam i pewnie nigdy nie będę. Aczkolwiek po kilkuletniej przerwie z tą firmą skusiłam na dwa zamówienia z katalogów.
Dziś, kilka słów o produkcie, który w całym katalogu kusił mnie najbardziej a więc Odżywczej kuracji z marokańskim olejkiem arganowym z Advence Techniques

Produkt ten kupiłam w ciemno, nie weryfikując składu czy opinii na jego temat. Spodziewałam się silikonowej bomby z odrobiną oleju gdzieś na koncie składu. I właśnie to dostałam. 
Olej arganowy znajduje się na dziesiątym miejscu w składzie. Substancja zapachowa znajduje się na piątym - to chyba wiele wyjaśnia.

Sam kosmetyk zapakowany jest w estetyczne szklane opakowanie z pompką. Z pewnością je sobie pozostawię gdy się skończy - na szczęście już niedługo. Kolor płynu jest złoto-żółty, jak prawdziwy olej, chyba dla zmylenia przeciwnika. 


Kuracja ta nie działa na moje włosy praktycznie w ogóle. Chociaż nazywanie tego produktu 'kuracją' jest bardzo przesadzone. To raczej produkt do zabezpieczania końcówek. Na początku bałam się obciążenia więc używałam skromne pół pompki - zero efektu. Teraz nakładam dwie pompki (włosy lekko za ramiona) na końce i zauważam lekkie wygładzenie włosów. Plusem jest to, że nie obciąża. 

Czy kupię ponownie?
Z pewnością nie. Zwykły jedwab w moim przypadku sprawdza się dużo lepiej.
Czytaj dalej »

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia